www.khabarrazmavar.ir

مربی تیم ملی، ایرانی خواهد بود

شناسه خبر : 10890 ۰۹:۵۸ ۱۳۹۶/۰۸/۰۲

داوری: دکتر نوبخت دستور اختصاص ۱۳ میلیارد برای تکمیل آکادمی بوکس داد

سرپرست فدراسیون بوکس گفت: با مساعدت و محبت های دکتر “نوبخت” مبلغ ۱۳ میلیارد در اختیار فدراسیون قرار خواهد گرفت تا کار تکمیل و تجهیز آکادمی بوکس بعد از سال ها مجددا از سر گرفته شود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، “افشین داوری” ضمن بیان این مطلب افزود: در جلسه ای که اخیرا با دکتر نوبخت داشتم، ایشان دستور دادند ۱۳ میلیارد اعتبار برای تکمیل و تجهیز آکادمی بوکس، اختصاص یابد که این حرکت وی، باعث شور و شعف فراوان در خانواده بوکس کشور شد.
وی ضمن تقدیر و تشکر از اقدام دکتر نوبخت، ادامه داد: با اختصاص این مبلغ، پس از ۱۱ سال مجددا شاهد آغاز احداث، تکمیل و تجهیز آکادمی بوکس خواهیم بود که در زمینه برگزاری اردوها و سایر برنامه های فدراسیون، به خودکفایی اقتصادی خواهیم رسید.

سرپرست فدراسیون بوکس در ادامه، درباره وضعیت فعلی این فدراسیون اظهار داشت: خدا را شکر فدراسیون در آرامش به کار خود ادامه می دهد. کار ثبت نام از کاندیداها انجام شده و پایان هفته نیز مسابقات قهرمانی کشور، انتخابی تیم ملی، به میزبانی شهرستان سنندج برگزار خواهد شد.
داوری در پایان، به وضعیت مربیان تیم ملی نیز اشاره کرد و گفت: پس از پایان قرارداد مربیان خارجی، آنها به کشورشان باز می گردند. گزینه اصلی ما، مربیان ایرانی هستند. چرا که از سطح فنی بالایی برخوردارند و در مسابقات مختلف بین المللی و برون مرزی، نشان داده اند چیزی کمتر از مربیان خارجی ندارند.

آخرین اخبار