www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 7360 ۱۱:۱۸ ۱۳۹۵/۰۶/۲۳

امیر علی اکبری در RIZIN ژاپن

امیر علی اکبری کشتی گیر سابق و فایتر کنونی MMA مهر ماه امسال در ژاپن سومین مبارزه حرفه ای خود را تجربه خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، امیر علی اکبری که تاکنون دو مبارزه خود را با تکنیکال ناک اوت پیروز شده و حضور او در دور نخست مسابقات RIZIN FIGHTING WORLD GP 2016 سومین تجربه حرفه ای و مهمترینشان خواهد بود چرا که فایترهای بزرگی چون میرکو کرو کاپ،وندرلی سیلوا و اندی ساوِر نیز در این رویداد حضور خواهند داشت.

حریف علی اکبری در این مسابقات ژائو ایسیدورو آلمِیدا فایتر 33 ساله برزیلی است. رکورد او 4 پیروزی (3 پیروزی با تکنیکال ناک اوت) و 1 باخت است. نوبو ساکاکیبارا موسس و رئیس این پروموشن که ریاست پروموشن سابق PRIDE FC را نیز برعهده داشت از این مبارزه به عنوان مبارزه دیدنی یاد کرد.

تاریخ برگزاری این رویداد ۴ مهر ۹۵ (25 سپتامبر 2016) خواهد بود.

آخرین اخبار

سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
قسمت ۳۷ مجله تصویری رزم آور - گفتگوی جذاب با فاطمه اکرمی معروف به دختر پرنده، نخستین ورزشکار رشته سقوط آزاد در ایران - و داستان سبکهای آزاد کاراته (کیوکوشین)
رمزگشایی از ویدیوی رزمی کار شیرازی ناراضی!
رمزگشایی از ویدیوی رزمی کار شیرازی ناراضی!
مدتیست ویدیویی در فضای مجازی دست به دست می چرخد که در این ویدیو "پاشا (محمد هادی) رفیعی از ورزشکاران رزمی، ضمن انتقاد از مسئولان هیات ورزشهای رزمی فارس ادعا کرده که به دستور آنها، وی را از ورود به هر باشگاهی محروم کرده اند و به او اجازه تمرین در باشگاه ها را نمی دهند. به همین دلیل وی مدت یک ماه است که در پارک تمرین می کند.