www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 11282 ۱۱:۱۲ ۱۳۹۶/۰۹/۲۷

امیر در سرزمین تزارها + فیلم

علی اکبری با پیوستن به سازمان ACB به همکاری اش با RIZIN پایان داد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، امیر علی اکبری نایب قهرمان تورنمنت وزن آزاد RIZIN در سال ۲۰۱۶ پس از مدت ها بحث و گمانه زنی سرانجام به سازمان روسی ACB پیوست.

باوجود اینکه بسیاری گمان می کردند ، پس از چانه زنی ها بالاخره رایزین و امیر برای عقد قرارداد جدید به توافق خواهند رسید اما در نهایت این اتفاق رخ نداد تا زین پس علی اکبری را در ACB ببینیم.

شنیده می شود قرارداد او شامل چهار مبارزه می باشد! به گفته امیر از یک سو پیشنهاد مالی سازمان روسی چشمگیر تر بود و از سوی دیگر سطح بالاتر آن نسبت به رایزین عامل این تصمیم بزرگ او بوده است.

سازمان ACB یک پروموشن فعال در کیک بوکسینگ، MMA و جوجیتسو برزیلی می باشد که سال ۲۰۱۴ توسط “مایربک خاصیف” تاسیس شد و به طور حتم از جمله سازمان های خوب فعال در اروپا است و تاکنون رویدادهای متعددی از اروپا تا ایالات متحده امریکا و حتی خاورمیانه برگزار کرده است.

اگر چه هدف امیر مبارزه در سازمان های بزرگتری همچون بلاتور و یو اف سی بود اما ACB هم می تواند یک تجربه خوب و البته پلی به سوی اهداف مد نظر علی اکبری باشد.

به هر روی باید تا اواخر ماه ژانویه ۲۰۱۸ صبر کنیم تا از نخستین حضور امیر علی اکبری در این میدان جدید پرده برداشته شود و شاهد چالشی نو برای وی باشیم.

شنیده ها حاکی از آن است که “دنیس گولتسوف” روسی نفر دوم در رنکینگ دسته سنگین وزن ACB اولین حریف امیر علی اکبری خواهد بود.

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

امیر علی اکبری و اولین چالش در قفس ACB
امیر علی اکبری و اولین چالش در قفس ACB
قسمت ۵۸ مجله تصویری رزم آور ؛ آخرین گفتگوی امیر علی اکبری که ۴ فروردین ۹۷ در اولین تجربه حضورش در قفس ACB به مصاف حریفی از استونی به نام دنیس اسمولدارف خواهد رفت. امیر تمرینات سخت و فشرده ای را پشت سر گذاشته وچند هفته ای هم در سوئد بود و همراه رضا مددی و تیم آل استار در کنار فایترهای مطرحی چون: الکساندر گوستافسون و جیمی مانوا به تمرین پرداخته وخود را برای مبارزه آماده می کند.
صفر تا سکو با نابغه جهانی کاراته
صفر تا سکو با نابغه جهانی کاراته
قسمت ۵۷ مجله تصویری رزم آور ؛ گفتگو با امیر مهدی زاده نابغه جهانی کاراته از شروع کاراته تا ازدواج و قهرمانی جهان و پشت پرده های رزمی