www.khabarrazmavar.ir

جودوکار المپیکی :

شناسه خبر : 8132 ۰۹:۵۳ ۱۳۹۵/۰۸/۱۸

امیدوارم طلای کشتی پهلوانی جهان را کسب کنم

جودوکار المپیکی ایران که به زودی شانس خود را در رقابت‌های جهانی کشتی پهلوانی محک می‌زند، گفت: امیدوارم بتوانم با کسب مدال طلا، عملکرد خوبی در این رشته داشته باشم.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، جواد محجوب در حاشیه اردوی آماده سازی تیم ملی کشتی پهلوانی برای حضور در رقابتهای جهانی بلاروس به خبرگزاری مهر، گفت: خیلی خوشحالم که توانستم بعد از المپیک ریو در ترکیب تیم ملی کشتی پهلوانی قرار گیرم و بتوانم شانس خود را در این رشته هم محک بزنم.

ملی‌پوش وزن ۱۰۰ کیلوگرم کشتی پهلوانی ایران خاطر نشان کرد: من با اجازه درخشان، رئیس فدراسیون جودو به رشته کشتی پهلوانی آمدم، چراکه معتقدم جودو و کشتی پهلوانی به هم گره خورده اند و به خاطر علاقه زیادم به این رشته چنین تصمیمی گرفتم. البته برای جودو که رشته اصلی من است نیز زحمات زیادی کشیدم و می‌خواهم مدال‌های بیشتری در جودو بگیرم.

وی در پاسخ به این سئوال که چطور بلافاصله بعد از المپیک وارد رشته کشتی پهلوانی شدید؟ تصریح کرد: کشتی پهلوانی در خون ما ایرانیان است و با توجه به شباهت و وابستگی این رشته به قوانین قدیم جودو، امیدوارم بتوانم مبارزات و عملکرد خوبی در رقابتهای جهانی داشته باشم.

محجوب با اظهار رضایت از امکانات و حمایت مسئولان کشتی در آستانه اعزام به رقابتهای جهانی افزود: در طول مدت برپایی اردوی آماده سازی برخی از مسئولان به اردو آمدند و همچنان پیگیر روند آمادگی ما هستند.

دارنده مدال طلا و نقره رقابتهای جودوی قهرمانی آسیا در پایان گفت: امیدوارم بتوانم با کسب مدال طلای رقابتهای جهانی کشتی پهلوانی، نخستین حضورم در این رشته را با یک موفقیت ملی تجربه کنم.

نخستین دوره مسابقات جهانی کشتی پهلوانی زیر نظر اتحادیه جهانی کشتی با حضور کشورهای مختلف دنیا روز ۲۲ آبان ماه در شهر مینسک بلاروس برگزار می شود. این رقابت‌ها به عنوان مسابقات جهانی در تقویم اتحادیه جهانی گنجانده شده و مدعیان در اوزان ۶۰، ۷۰، ۸۰، ۹۰، ۱۰۰ و ۱۰۰+ کیلوگرم بر روی تشک می‌روند.

آخرین اخبار

به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
تو خبرها داشتیم که «جواد محجوب» از تیم ملی جودو هم تصمیم گرفته وارد دنیای MMA بشه. این تب و تابی که ظاهرا تو بخش دیگری از ملی پوشها هم افتاده به خودی خود اتفاق بدی نیست، اما به نظر می رسه بخشی از اون حاصل توهمی است که خصوصا در سالهای اخیر برخی از رسانه ها به اون دامن زده اند.
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
بسیاری از افراد علاقه دارند که ورزش را در برنامه روزانه خود قرار دهند اما غالبا بهانه‌هایی هم‌چون نداشتن فرصت برای ورزش کردن یا نداشتن انرژی لازم وجود دارند.
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
مبارز ایرانی حاضر در رشته رزمی MMA با بیان اینکه جواد محجوب جودوکار المپیکی ایران را برای حضور در این رشته تشویق کرده است گفت: ورزشکاران زیادی از جمله تعدادی از کشتی‌گیران و بوکسورهای ایرانی نیز قصد دارند وارد این رشته شوند.