www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 11462 ۲۰:۱۱ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰

اقدام خیرخواهانه قهرمان بوکس جهان برای زلزله زدگان کرمانشاه

آنتونی جاشوا در اقدامی انسان دوستانه دستکش های خود را برای کمک به زلزله زدگان کرمانشاه برای علی دایی فرستاد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، مردم زلزله زده کرمانشاه با وجود کمک هموطنان این روزها اوضاع خوبی ندارند و باران و سرما به مشکلات آنها افزوده است. علی دایی اسطوره فوتبال کشورمان از روزهای نخست این اتفاق ناگوار به طور داوطلبانه کمک های خود و هموطنانی که کمک های خود را به او سپرده بودند برای رفع نیازهای زلزله زدگان به سمت کرمانشاه برد تا زیر نظر خودش این کمک ها را به طور صحیح برای نیازمندان صرف کند.

گذشته از این اقدام ارزشمند علی دایی برای هموطنانش آنتونی جاشوا قهرمان بریتانیایی سنگین وزن بوکس جهان در اقدامی نوع دوستانه به سهم خود برای مردم زلزله زده پیشگام شد.جاشوا چندین دستکش بوکس امضا شده به همراه تصاویری از خود را برای علی دایی فرستاد تا با فروش آنها به سهم خود کمکی برای زلزله زدگان کرمانشاه باشد.این عمل جاشوا ثابت کرد که انسانیت ورای مذهب،نژاد،سیاست و مرزهای جغرافیایست.

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

نزدیک افطار از ورزش کردن پرهیز کنید!
نزدیک افطار از ورزش کردن پرهیز کنید!
عضو انجمن پزشکان ورزشی معتقد است: اگر به دنبال آن هستید در ماه مبارک رمضان متابولیسم بدنتان کاهش پیدا نکند و از تجمع چربی‌ها جلوگیری شود، از آب فراوان استفاده کنید و به فعالیت‌های ورزشی بپردازید.
فواید عرق کردن هنگام ورزش
فواید عرق کردن هنگام ورزش
بسیای از افراد در زمان ورزش کردن در باشگاه عرق می‌کنند و از این مساله احساس ناراحتی می‌کنند. با این حال عرق کردن در باشگاه فواید قابل توجهی دارد.