www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 11462 ۲۰:۱۱ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰

اقدام خیرخواهانه قهرمان بوکس جهان برای زلزله زدگان کرمانشاه

آنتونی جاشوا در اقدامی انسان دوستانه دستکش های خود را برای کمک به زلزله زدگان کرمانشاه برای علی دایی فرستاد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، مردم زلزله زده کرمانشاه با وجود کمک هموطنان این روزها اوضاع خوبی ندارند و باران و سرما به مشکلات آنها افزوده است. علی دایی اسطوره فوتبال کشورمان از روزهای نخست این اتفاق ناگوار به طور داوطلبانه کمک های خود و هموطنانی که کمک های خود را به او سپرده بودند برای رفع نیازهای زلزله زدگان به سمت کرمانشاه برد تا زیر نظر خودش این کمک ها را به طور صحیح برای نیازمندان صرف کند.

گذشته از این اقدام ارزشمند علی دایی برای هموطنانش آنتونی جاشوا قهرمان بریتانیایی سنگین وزن بوکس جهان در اقدامی نوع دوستانه به سهم خود برای مردم زلزله زده پیشگام شد.جاشوا چندین دستکش بوکس امضا شده به همراه تصاویری از خود را برای علی دایی فرستاد تا با فروش آنها به سهم خود کمکی برای زلزله زدگان کرمانشاه باشد.این عمل جاشوا ثابت کرد که انسانیت ورای مذهب،نژاد،سیاست و مرزهای جغرافیایست.

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

عسکری: نور حاضر نیست به اردوی تیم ملی برگردد/ برای مسابقات جهانی آماده می شویم
عسکری: نور حاضر نیست به اردوی تیم ملی برگردد/ برای مسابقات جهانی آماده می شویم
ملی پوش سابق تیم ملی کشورمان گفت: بعد از حواشی پیش آمده توسط فدراسیون تکواندو ترکیه ، نورتاتار با درخواست وزیر ورزش بعد از ماه ها دوری به تمرینات بازگشت اما در اردوی تیم ملی حاضر نشد و جدا تمرین می کند.
طیبی: دلیل گلایه برخی مربیان را نمی دانم/ فدراسیون برای سمینار آدام کوشیر پرتال ثبت نام گذاشت
طیبی: دلیل گلایه برخی مربیان را نمی دانم/ فدراسیون برای سمینار آدام کوشیر پرتال ثبت نام گذاشت
ایمان طیبی ، ملی پوش سابق بوکس ایران که مدتی است وارد عرصه مربیگری شده بعد از پایان کلاس مربیگری که با حضور مدرس فدراسیون جهانی برگزار شده بود، گفت: نمی دانم چرا برخی از مربیان از نحوه دعوت فدراسیون گلایه دارند. برای این کلاس در سایت فدراسیون پرتال ثبت نام گذاشته بودند و هرکس تمایل داشت می توانست شرکت کند.