www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 11462 ۲۰:۱۱ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰

اقدام خیرخواهانه قهرمان بوکس جهان برای زلزله زدگان کرمانشاه

آنتونی جاشوا در اقدامی انسان دوستانه دستکش های خود را برای کمک به زلزله زدگان کرمانشاه برای علی دایی فرستاد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، مردم زلزله زده کرمانشاه با وجود کمک هموطنان این روزها اوضاع خوبی ندارند و باران و سرما به مشکلات آنها افزوده است. علی دایی اسطوره فوتبال کشورمان از روزهای نخست این اتفاق ناگوار به طور داوطلبانه کمک های خود و هموطنانی که کمک های خود را به او سپرده بودند برای رفع نیازهای زلزله زدگان به سمت کرمانشاه برد تا زیر نظر خودش این کمک ها را به طور صحیح برای نیازمندان صرف کند.

گذشته از این اقدام ارزشمند علی دایی برای هموطنانش آنتونی جاشوا قهرمان بریتانیایی سنگین وزن بوکس جهان در اقدامی نوع دوستانه به سهم خود برای مردم زلزله زده پیشگام شد.جاشوا چندین دستکش بوکس امضا شده به همراه تصاویری از خود را برای علی دایی فرستاد تا با فروش آنها به سهم خود کمکی برای زلزله زدگان کرمانشاه باشد.این عمل جاشوا ثابت کرد که انسانیت ورای مذهب،نژاد،سیاست و مرزهای جغرافیایست.

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

امیر علی اکبری و اولین چالش در قفس ACB
امیر علی اکبری و اولین چالش در قفس ACB
قسمت ۵۸ مجله تصویری رزم آور ؛ آخرین گفتگوی امیر علی اکبری که ۴ فروردین ۹۷ در اولین تجربه حضورش در قفس ACB به مصاف حریفی از استونی به نام دنیس اسمولدارف خواهد رفت. امیر تمرینات سخت و فشرده ای را پشت سر گذاشته وچند هفته ای هم در سوئد بود و همراه رضا مددی و تیم آل استار در کنار فایترهای مطرحی چون: الکساندر گوستافسون و جیمی مانوا به تمرین پرداخته وخود را برای مبارزه آماده می کند.
صفر تا سکو با نابغه جهانی کاراته
صفر تا سکو با نابغه جهانی کاراته
قسمت ۵۷ مجله تصویری رزم آور ؛ گفتگو با امیر مهدی زاده نابغه جهانی کاراته از شروع کاراته تا ازدواج و قهرمانی جهان و پشت پرده های رزمی