www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 11008 ۱۰:۱۰ ۱۳۹۶/۰۸/۱۶

اعزام ۱۶ تکواندوکار به چین

فدراسیون تکواندو در حالی اسامی تیم ملی مردان برای حضور در رقابتهای گزینشی گرنداسلم را اعلام کرد که نامی از تکواندوکار خاطی در میان آنها نیست.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، در جریان رقابتهای انتخابی که روز شنبه در خانه تکواندو برگزار شد، در مبارزه بین سعید رجبی و احمد محمدی در وزن ۸۰+ کیلوگرم مشکلاتی پیش آمد و قرار بود مسئولان تیم ملی بعد از بررسی موضوع، در خصوص تکواندوکار خاطی تصمیم گیری کنند.

برهمین اساس شنیده ها حاکی از آن است که نام محمدی از اعزام به مسابقات انتخابی گرنداسلم در چین حذف شده و تیم کشورمان با ۹ تکواندوکار در بخش مردان به این رقابتها اعزام می شود.

حمیدرضا هادیان، هادی تیران ولی پور و ابراهیم صفری در وزن ۵۸- کیلوگرم، ابوالفضل یعقوبی، میرهاشم حسینی و سروش احمدی در وزن ۶۸- کیلوگرم، مهدی خدابخشی و عرفان ناظمی در وزن ۸۰- کیلوگرم و سعید رجبی در وزن ۸۰+ کیلوگرم ترکیب تیم ملی مردان تکواندو کشورمان در این تورنمنت را تشکیل می دهند.

همچنین در بخش بانوان ناهید کیانی و سودابه پورصادقی در وزن ۴۹- کیلوگرم، پریسا جوادی و مهسا پورمیرزا در وزن ۵۷- کیلوگرم، مبینا بابالو در وزن ۶۷- کیلوگرم، فاطمه مصطفایی و زهرا پوراسماعیل در وزن ۶۷+ کیلوگرم ترکیب تیم ملی دختران را در این رقابت ها تشکیل می دهند.

این رقابتها دوم آذرماه در شهر «ووشی» چین برگزار خواهد شد.

آخرین اخبار

نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
قسمت ۷۶ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ بررسی مبارزات مهم دو رویداد گلوری ۵۸ و ۵۹ در قاب مجله تصویری رزم آور
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
حبیب یا کانر؟ تنها چند ساعت تا بزرگترین مبارزه تاریخ UFC ! چه کسی برنده این نبرد خواهد شد؟ از همینجا و اینستاگرام رزم آور به صورت لایو ببینید!
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
قسمت ۷۵ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ تالوی بانوان ایران با حضور زهرا کیانی دگرگون شد، بانویی که طلسم بی مدالی را شکست و کلکسیونی از اولین ها را در کارنامه ورزشی خود جای داد. / کلیپ انگیزشی - تایم: ۱۳٫۱۹ / آموزش دفاع شخصی - تایم: ۲۵٫۴۴