www.khabarrazmavar.ir

مسابقات جهانی اردوی برون مرزی نیست؛

شناسه خبر : 10012 ۱۰:۱۵ ۱۳۹۶/۰۴/۳۱

اعزام بی‌فایده یک بوکسور به آلمان/سفر توریستی همراهان را لغو کنید

اعزام تنها دارنده سهمیه رقابتهای جهانی بیش از آنکه برای بوکس فایده داشته باشد هزینه بر است. به ویژه اینکه قرار است در صورت اعزام چند همراه عازم آلمان شوند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، رقابتهای قهرمانی بوکس قهرمانی جهان شهریور به میزبانی آلمان برگزار می شود. قرار است بوکس ایران با سجاد کاظم زاده در وزن ۶۹ کیلوگرم در این مسابقات شرکت کند. در صورت اعزام این بوکسور، نهرودی مدیر تیم های ملی و به احتمال فراوان خمینز (سرمربی تیم ملی) نیز وی را همراهی خواهند کرد.

علاوه بر آن شنیده می شود یکی از مسئولان فدراسیون نیز در لیست نفرات همراه قرار دارد. حتی مدتی پیش انتشار نامه ای در فضای مجازی حکایت از همراهی مربی شخصی کاظم زاده با وی در این سفر را داشت.

همه اینها در حالی است که تیم ملی بوکس بزرگسالان به دلیل مشکلات مالی تنها در داخل کشور و از شهری به شهر دیگر اردو می زند. تیم ملی بوکس ایران در دوره گذشته رقابتهای قهرمانی جهان با وجود داشتن سه سهمیه از شرکت در این مسابقات انصراف داد.

با توجه به اینکه نماینده ایران در این رقابتها شانسی ندارد و به احتمال فراوان در همان مبارزه نخست از گردونه رقابتها حذف می شود بهتر است مسئولان فدراسیون بوکس از این سفر هزینه بر توریستی صرف نظر کنند و همین هزینه را برای اردوی تیم ملی بوکس بزرگسالان یا حتی رده های سنی پایه به کار ببرند چرا که مسابقات جهانی جایی برای تجربه اندوزی نیست و تاثیری در پیشرفت بوکس ایران یا شانسی برای درخشش نماینده کشورمان در آن وجود ندارد.

آخرین اخبار

بوکس و پدیده ای جدید به نام منتقدان نوظهور!
بوکس و پدیده ای جدید به نام منتقدان نوظهور!
روزی که نزدیک به سه دهه استیلای آدم های همیشگی و تفکرات نخ نما شده آنها در مرکز فرماندهی بوکس ایران پایان یافت و یک مدیر جوان سکان ریاست یکی از پرحاشیه ترین و البته مظلوم ترین فدراسیون ها را برعهده گرفت، بارقه های امید در دل اهالی بوکس مملکت زنده شد و برای اولین بار پس از سه دهه، شاهد جوانگرایی و پوست اندازی در بدنه بوکس کشور بودیم.
کمره ای: خیلی راحت زحمات چنین ماهه ام را بر باد دادند/ رئیس کمیته داوران در داوری ها اعمال نفوذ می کرد!
کمره ای: خیلی راحت زحمات چنین ماهه ام را بر باد دادند/ رئیس کمیته داوران در داوری ها اعمال نفوذ می کرد!
دارنده مدال برنز مسابقات موی تای ایندورگیمز ترکمنستان ۲۰۱۷ گفت: به دلیل قضاوت ضعیف داوران در رقابت های کشوری اخیر، زحمات چندین ماهه ام بر باد رفت و از رسیدن به تیم ملی بازماندم.