www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 11708 ۲۰:۴۱ ۱۳۹۶/۱۱/۲۵

اسمولدارِف اولین چالش امیر در قفس ACB

علی اکبری برای رویارویی با فایتر استونیایی به جمهوری آذربایجان خواهد رفت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، امیر علی اکبری فایتر سنگین وزن ایرانی پس از پایان قراردادش با سازمان ژاپنی RIZIN به سازمان ACB پیوست تا فروردین ۹۷ نخستین حضورش در قفس این سازمان را تجربه کند.

امیر ۳ فروردین ۹۷ (۲۴ مارس ۲۰۱۸) و در باکو جمهوری آذربایجان به مصاف فایتری ۲۷ ساله و اهل استونی به نام “دِنیس اِسمولدارِف” خواهد رفت. اسمولدارف مهارت خوبی در سامبو دارد و رکورد حرفه ای که او در MMA داشته ۱۳ پیروزی و ۳ شکست بوده. سه شکستی که در کارنامه او دیده می شود در برابر فایترهای خوبی چون: مارسین تایبورا و الکساندر وُلکوف و همچنین یک فایتر لهستانی به نام میکال آندریشاک بوده است. او دو بار چلنجر عنوان قهرمانی M-1 بوده است.

در سمت مقابل امیر علی اکبری پیشینه بسیار خوبی در کشتی فرنگی دارد و رکوردش در MMA شامل ۷ پیروزی و ۱ شکست می باشد. تنها شکست او مربوط به فینال تورنمنت قهرمانی وزن آزاد RIZIN در سال ۲۰۱۶ و در برابر اسطوره ای به نام میرکو کروکاپ بود.

از آخرین مبارزه امیر حدود هفت ماه می گذرد اما او در طی این مدت تمرینات خود را به طور مرتب پیگیری کرده و خود را برای تجارب و چالش های جدید که در ACB منتظر اوست،آماده می کند.

.

.

نظرها:

  • Avatar
  • Avatar

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

حذف سه نماینده ایران در روز دوم
حذف سه نماینده ایران در روز دوم
با شکست و حذف سه ملی پوش جودو ایران در روز دوم از رقابتهای بین المللی قزاقستان، پرونده تیم پنج نفره کشورمان در این مسابقات با همان دو مدال نقره بسته شد.