www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 11947 ۲۲:۴۲ ۱۳۹۷/۰۱/۰۴

اسمولدارف هم حریف علی اکبری نشد! + فیلم

رگبار ضربات مشت امیر کار فایتر استونیایی را تمام کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور دقایقی پیش امیر علی اکبری فایتر سنگین وزن ایرانی در رویداد ACB 83 باکو به مصاف فایتری از کشور استونی به نام دنیس اسمولدارف رفت و در همان راند نخست قاطعانه از سد حریف عبور کرد.
امیر که اولین حضورش در قفس ACB را تجربه می کرد لحظات آغازین را با مدارا و محک زدن حریف سپری کرد تا اسمولدارف آغازگر حملات باشد، با اولین حمله فایتر استونیایی امیر با یک کمرگیری خوب حریف را به کف قفس زد و پس از مهیا کردن شرایط باران ضربات مشت خود را به سر و صورت اسمولدارف روانه کرد که با دخالت داور، مبارزه پایان یافت و امیر علی اکبری با ناک اوت فنی به پیروزی رسید.
امیر با این پیروزی به هشتمین برد خود در دوران حرفه ای خود دست یافت و امیدوار است با ادامه این روند عنوان قهرمانی سنگین وزن ACB را نیز به دست آورد.

پس از پایان مبارزه امیر از تمامی ایرانی هایی که برای حمایت از او به محل برگزاری مسابقات آمده بودند تشکر کرد و حمایت مردم ایران را انگیزه واقعی برای مبارزه امشبش دانست.

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
قسمت ۷۶ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ بررسی مبارزات مهم دو رویداد گلوری ۵۸ و ۵۹ در قاب مجله تصویری رزم آور
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
حبیب یا کانر؟ تنها چند ساعت تا بزرگترین مبارزه تاریخ UFC ! چه کسی برنده این نبرد خواهد شد؟ از همینجا و اینستاگرام رزم آور به صورت لایو ببینید!
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
قسمت ۷۵ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ تالوی بانوان ایران با حضور زهرا کیانی دگرگون شد، بانویی که طلسم بی مدالی را شکست و کلکسیونی از اولین ها را در کارنامه ورزشی خود جای داد. / کلیپ انگیزشی - تایم: ۱۳٫۱۹ / آموزش دفاع شخصی - تایم: ۲۵٫۴۴