www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 8567 ۱۳:۴۹ ۱۳۹۵/۰۹/۳۰

اسب دیوانه تگزاس حریف جدید علی اکبری شد!

پس از اینکه نام شین کاروین از مبارزه با امیر علی اکبری در راند دوم تورنمنت جایزه بزرگ RIZIN کنار گذاشته شد، اکنون هیث هِرینگ جایگزین او شده است.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، هیث هِرینگ فایتر ۳۸ ساله اهل تگزاس امریکاست. او از سن ۱۸ سالگی به هنرهای رزمی ترکیبی روی آورد و از سال ۱۹۹۷ وارد چرخه حرفه ای MMA شد. او در رشته هایی چون جوجیتسو برزیلی، کیک بوکسینگ، سامبو و کشتی فعالیت داشته است. او در دوران حرفه ای MMA هم سابقه مبارزه برای پروموشنهایی چون PRIDE FC و UFC را در کارنامه خود دارد.

رکورد حرفه ای او ۲۸ پیروزی و ۱۴ شکست از مجموع ۴۳ مبارزه است. آخرین مبارزه اسب دیوانه تگزاس به سال ۲۰۰۸ و نبرد در برابر براک لِزنِر باز می گردد که در آن مبارزه او با امتیاز نتیجه را واگذار کرد. بدین ترتیب او هشت سال است که از MMA دور بوده و برای بازگشت به میادین کار سخت و دشواری را پیش رو دارد. هر چند تجربه حرفه ای هرینگ بالاست ولی امیر علی اکبری هم با تمرینات سخت و فشرده،خود را برای این تورنمنت بزرگ آماده کرده است.

امیر می تواند با اتکا بر توان فیزیکی، تسلط بر فنون کشتی مخصوصاً فنون بالاتنه کشتی فرنگی و ضربات پتک مانند خود عرصه را برای هرینگ تنگ کند.

علی اکبری در صورت پیروزی بر هرینگ،در همان شب و در مرحله نیمه نهایی با برنده مبارزه مولداوسکی و بایور نبرد خواهد داشت.

مسابقات RIZIN پنجشنبه ۹ دی ۹۵ (۲۹ دسامبر ۲۰۱۶) و در سالن سایتاما سوپر آرنا شهر سایتاما ژاپن برگزار خواهد شد.

آخرین اخبار

محجوب: اگر برگردم دور حاشیه ها را هم خط می کشم/ خبرهای جدیدی در راه است
محجوب: اگر برگردم دور حاشیه ها را هم خط می کشم/ خبرهای جدیدی در راه است
«جواد محجوب» مدال آور سنگین وزن جودو هرچند افتخارات بزرگی را برای این رشته المپیکی کسب کرده است اما به همان اندازه هم برای فدراسیون حاشیه داشته و اکنون به نظر می رسد به دنبال جبران گذشته است و می خواهد به تیم ملی بازگردد.
شیاپ چانگ خوش یمن عشق آباد برای تکواندو/ عسکری روسفید برگشت
شیاپ چانگ خوش یمن عشق آباد برای تکواندو/ عسکری روسفید برگشت
تیم ملی اعزامی تکواندو کشورمان به پنجمین دوره رقابت های داخل سالن آسیادر بخش مردان، با کسب ۵ مدال زرین نه تنها نتایج درخشانی را به ثبت رساند بلکه در عمل اثبات کرد اعتماد به جسارت، تحول و جوانگرایی یک مربی فهیم چه اثرات مثبتی را در پی خواهد داشت.