www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 353 ۱۶:۴۳ ۱۳۹۳/۰۸/۲۹

از اول آذرماه و با حضور 13 جودوکار؛ تیم جودوی نوجوانان ایران در عسلویه اردو می زند

مسابقات جودوی قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا از روز 22 آذر به میزبانی هنگ کنگ برگزار خواهد شد. به همین منظور، دور جدید تمرینات تیم نوجوانان کشورمان از روز شنبه اول آذرماه در عسلویه آغاز می شود. اردوی تیم ملی جودوی نوجوانان از روز شنبه (اول آذرماه) به میزبانی منطقه ویژه پارس جنوبی در عسلویه […]

مسابقات جودوی قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا از روز 22 آذر به میزبانی هنگ کنگ برگزار خواهد شد. به همین منظور، دور جدید تمرینات تیم نوجوانان کشورمان از روز شنبه اول آذرماه در عسلویه آغاز می شود.

اردوی تیم ملی جودوی نوجوانان از روز شنبه (اول آذرماه) به میزبانی منطقه ویژه پارس جنوبی در عسلویه برگزار می شود.

به گزارش “رزم نیوز” ، مسابقات جودوی قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا از روز 22 آذرماه به میزبانی هنگ کنگ برگزار خواهد شد. به همین منظور، دور جدید تمرینات تیم ملی نوجوانان کشورمان از روز شنبه اول آذرماه در عسلویه و به میزبانی منطقه ویژه پارس جنوبی آغاز می شود. در این اردو 13 جودوکار حضور دارند که تا روز 8 آذرماه به تمرینات خود ادامه می دهند.

نفرات حاضر در این مرحله از اردو به این ترتیب است:
جواد سخندان از آذربایجان شرقی
رضا حاتمی از اصفهان
محمدرضا صدیقی و علیرضا خجسته از البرز
سعید طاهری، حمیدرضا ملک زاده، هومن هلال بیدختی، امیرحسین اخلاقی و سهیل جمال آبادی از تهران
محمد شاهباز از خراسان رضوی
حامد رشیدی و جواد مرادی از خراسان شمالی
کاویان بیرانوند از لرستان

آخرین اخبار

۷ اشتباه مهم ورزشی کدامند؟
۷ اشتباه مهم ورزشی کدامند؟
داشتن یک برنامه ورزشی منظم یکی از بهترین روش‌ها برای برقراری سلامتی است. با ورزش کردن منظم می‌توان پرانرژی‌تر بود و توانایی انجام فعالیت‌های روزانه را افزایش داد.
ووشو در مسیر ورود به المپیک
ووشو در مسیر ورود به المپیک
فدراسیون جهانی ووشو به منظور افزایش شانس حضور در بازی های المپیک و همچنین فراگیری بیشتر این رشته، ۱۱ آگوست را به عنوان روز جهانی ووشو -کونگ فو معرفی کرد.