www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 2939 ۱۶:۰۱ ۱۳۹۴/۰۴/۱۶

اردوی هفت روزه تکواندوکاران کرواسی در تهران

تيم ملی تكواندو كرواسی برای برپایی اردوی يك هفته‌ای در مرکز جهانی تکواندو شب گذشته وارد تهران شد. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، مرکز جهانی تکواندو که هم اکنون میزبان تمرینات تیم ملی تکواندو برای حضور در رقابتهای بین‌المللی کر‌ه‌جنوبی و پس از آن مرحله نخست رقابتهای جایزه بزرگ است، از امروز پذیرای تیم […]

تيم ملی تكواندو كرواسی برای برپایی اردوی يك هفته‌ای در مرکز جهانی تکواندو شب گذشته وارد تهران شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، مرکز جهانی تکواندو که هم اکنون میزبان تمرینات تیم ملی تکواندو برای حضور در رقابتهای بین‌المللی کر‌ه‌جنوبی و پس از آن مرحله نخست رقابتهای جایزه بزرگ است، از امروز پذیرای تیم ملی کرواسی خواهد بود.

این تيم با چهار تکواندوکار شب گذشته وارد ايران شد و به مدت يك هفته در مركز جهانی حضور دارد. كروات‌ها در اين اردوی ۷ روزه چند جلسه تمرين با ملی‌پوشان كشورمان خواهند داشت.

ودران گوليك، فيليپ گرگيچ، لور برچيچ و تونی كانت تكواندوكاران تيم ملی كرواسی هستند كه زير نظر “ولكور لورا” تمرينات خود را پيگيری می‌كنند. در میان این نفرات “فیلیپ گرگیچ” سال ۲۰۰۷ موفق به کسب مدال طلای جهان در وزن سوم شد.

آخرین اخبار

کرافورد تاریخ ساز شد!
کرافورد تاریخ ساز شد!
تِرِنس کرافورد با پیروزی قاطع بر جولیوس ایندونگو تاریخ سازی بزرگی در دنیای بوکس رقم زد.
دلمان سوخت؛ MMA فرزند ناخوانده ورزش
دلمان سوخت؛ MMA فرزند ناخوانده ورزش
بعد از اعلام ممنوعیت هرگونه مسابقه ، اعزام ، تشکیل تیم و ... در رابطه با MMA از سوی وزارت ورزش ، گروهی از بیکاران و شرخران و اجیرشدگان دنیای مجازی با هدفی مشخص و با خط گیری به صفحات مجازی رزم آور آمده و هر آنچه که شایسته هیچ رسانه ای نیست را به زبان آوردند.
سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
قسمت ۳۷ مجله تصویری رزم آور - گفتگوی جذاب با فاطمه اکرمی معروف به دختر پرنده، نخستین ورزشکار رشته سقوط آزاد در ایران - و داستان سبکهای آزاد کاراته (کیوکوشین)