www.khabarrazmavar.ir

برای حضور در بازی‌های کشورهای اسلامی و قهرمانی آسیا؛

شناسه خبر : 9195 ۱۵:۴۸ ۱۳۹۵/۱۲/۲۳

اردوی تیم ملی کاراته ۱۹ فروردین‌ماه در تهران تشکیل می‌شود

اردوی تیم ملی بزرگسالان کاراته برای حضور در بازی‌های کشورهای اسلامی و قهرمانی آسیا، ۱۹ فروردین ماه ۱۳۹۶ در تهران تشکیل می شود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، اردوی آماده‌سازی تیم ملی کاراته در شرایطی در سال جدید آغاز می‌شود که ملی‌پوشان کاراته اردیبهشت ماه باید در بازی‌های کشورهای اسلامی در تاتامی باکو آذربایجان به میدان بروند و تیرماه در پیکارهای قهرمانی آسیا در قزاقستان در مصاف با حریفان قاره‌یی صف‌آرایی کنند.

اما برای برگزاری اولین مرحله اردوهای آماده‌سازی، کادر فنی تیم ملی علاوه بر ۱۲ کاراته‌کایی که روز گذشته در رقابت‌های انتخابی موفق به کسب عناوین اول و دوم اوزان خود شدند، ۵ کاراته‌کا را برای برگزاری دیدارهای مجدد به اردو دعوت کرد.
بر اساس تصمیم کادر فنی، ایمان سنچولی، بهمن عسگری، سعید فرخی، مهدی خدابخشی و حسین سمندر در همان روزهای آغازین اردو، در یک دوره مسابقه انتخابی مجدد شرکت کرده و در نهایت براساس نیاز تیم ملی فقط برای حضور در اردوی آماده سازی رقابت‌های قهرمانی آسیا به اردو دعوت می‌شوند.

مجید حسن‌نیا، امیرمهدیزاده، سعید احمدی، ابراهیم حسن بیگی، ذبیح الله پورشیب، سجاد گنج‌زاده، میعاد یاری، مصطفی روستا، رضا عنایتی، علی اصغرآسیابری، علی فداکار و سامان حیدری ۱۲ نفری بودند که با موفقیت در انتخابی روز گذشته، جواز حضور در اردوی آماده سازی را دریافت کردند.

آخرین اخبار

از ادعای فوت خسروی نژاد و سکوت اجباری آخوندزاده تا جودوی تمیز رودکی!
از ادعای فوت خسروی نژاد و سکوت اجباری آخوندزاده تا جودوی تمیز رودکی!
محمد درخشان، رئیس فدراسیون جودو از ابتدای دوران جدید ریاستش در فدراسیون تا به امروز، تغییراتی اساسی در مسئولیت ها ایجاد کرده است که این تغییرات، عملا با سکوت اهالی این رشته رزمی روبرو شده است. گویی اهالی جودو در حال مطالعه فصل جدید تغییرات کتاب جودو و نتیجه گیری پایانی این فصل هستند!
سه کمربند قهرمانی در UFC 214
سه کمربند قهرمانی در UFC 214
رویداد UFC 214 صحنه سه مبارزه مهم قهرمانی این سازمان است که تیتر اصلی آن نبرد بین کورمایر و جونز خواهد بود.