www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 780 ۱۷:۰۹ ۱۳۹۳/۱۰/۰۴

اردوها را فعلا با 10 بوکسور آغاز می کنیم؛ احدی:معنای دو تیم ملی را نمی فهمم/با حضور مربی خارجی مشکلی ندارم

مربی خوب خارجی پول می خواهد که متاسفانه فدراسیون بوکس پول این کار را ندارد. من با حضور مربی خارجی مشکلی ندارم و هر تصمیمی که مسئولان فدراسیون در این باره بگیرند، می پذیرم. سرمربی تیم ملی بوکس گفت: تمرینات تیم ملی را فعلا با 10 بوکسور آغاز می کنیم تا پس از نشست کمیته […]

مربی خوب خارجی پول می خواهد که متاسفانه فدراسیون بوکس پول این کار را ندارد. من با حضور مربی خارجی مشکلی ندارم و هر تصمیمی که مسئولان فدراسیون در این باره بگیرند، می پذیرم.

سرمربی تیم ملی بوکس گفت: تمرینات تیم ملی را فعلا با 10 بوکسور آغاز می کنیم تا پس از نشست کمیته فنی، سایر نفرات نیز به جمع اردونشینان اضافه شوند.

اکبر احدی در گفتگو با خبرنگار “رزم نیوز” ، در مورد وضعیت تیم ملی خاطر نشان کرد: تمرینات از این هفته و با حضور 10 بوکسوری که عنوان قهرمانی اوزان مختلف مسابقات قهرمانی کشور در بروجرد را کسب کرده اند، در مجموعه ورزشی انقلاب آغاز می شود.

وی افزود: همچنین نفرات دوم و سوم رقابت های کشوری به همراه کسانی که از سوی کمیته فنی گزینش شده اند، یک دوره انتخابی برگزار می کنند تا برترین های این انتخابی نیز به جمع اردونشینان اضافه شوند.

سرمربی تیم ملی بوکس در ادامه در مورد خبر تشکیل دو تیم ملی اظهار داشت: من هم فقط این خبر را شنیده ام. به نظرم، این کار خنده دار است. واقعا معنای دو تیم ملی بوکس را نمی فهمم.

وی ادامه داد: اگر می خواهیم دو تیم ملی در رده بزرگسالان داشته باشیم، بهتر است این کار در رده جوانان و امید انجام شود و امکانات و برنامه ریزی برای تیم های پایه صورت بگیرد.

احدی در پایان به خبر حضور مربی خارجی در تیم ملی بوکس کشورمان اشاره کرد و گفت: من با این قضیه مشکلی ندارم و هر تصمیمی که مسئولان فدراسیون در این باره بگیرند، می پذیرم. اما مربی خوب خارجی پول می خواهد که متاسفانه فدراسیون بوکس پول این کار را ندارد.

آخرین اخبار

امیر علی اکبری و اولین چالش در قفس ACB
امیر علی اکبری و اولین چالش در قفس ACB
قسمت ۵۸ مجله تصویری رزم آور ؛ آخرین گفتگوی امیر علی اکبری که ۴ فروردین ۹۷ در اولین تجربه حضورش در قفس ACB به مصاف حریفی از استونی به نام دنیس اسمولدارف خواهد رفت. امیر تمرینات سخت و فشرده ای را پشت سر گذاشته وچند هفته ای هم در سوئد بود و همراه رضا مددی و تیم آل استار در کنار فایترهای مطرحی چون: الکساندر گوستافسون و جیمی مانوا به تمرین پرداخته وخود را برای مبارزه آماده می کند.
صفر تا سکو با نابغه جهانی کاراته
صفر تا سکو با نابغه جهانی کاراته
قسمت ۵۷ مجله تصویری رزم آور ؛ گفتگو با امیر مهدی زاده نابغه جهانی کاراته از شروع کاراته تا ازدواج و قهرمانی جهان و پشت پرده های رزمی