www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 9551 ۲۱:۲۵ ۱۳۹۶/۰۲/۲۸

احمد محمدی به نشان نقره دست یافت/ مدال شصت و پنجم بدست آمد

تکواندوکار سنگین وزن تیم ملی کشورمان در دیدار نهایی مقابل نماینده کشور میزبان نتیجه را واگذار کرد و به نشان نقره بازیهای کشورهای اسلامی بسنده کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، احمد محمدی در دیدار نهایی وزن ۸۷- کیلوگرم به مصاف «رامین عزیزاف» از کشور آذربایجان رفت و در پایان سه راند مبارز ۱۶ بر۱۴ بازنده میدان را ترک کرد و به نشان نقره دست پیدا کرد. محمدی تا دو ثانیه به پایان پیروز این میدان بود که با حمله رقیب و اجرای تکنیک از سوی رقیب، بازنده میدان را ترک کرد.

محمد در رقابتهای امروز پس از یک دور استراحت، در مرحله یک‌چهارم نهایی ۲۱ بر ۷ «آدرین اسپلینگ» از گویان را شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله باید با نماینده ساحل عاج مبارزه می کرد که با انصراف این رقیب، به دیدار نهایی راه یافت. وی برای کسب مدال طلا «رامین عزیزاف» از کشور میزبان را پیش رو دارد.

تیم تکواندو ایران امروز ۵ نماینده در جدول مسابقات داشت که حنانه همتی در وزن ۶۲- کیلوگرم از دور مسابقات کنار رفت. مهدی یوسفی به نشان طلا دست یافت. احمد محمدی نقره گرفت و  ملیکا میرحسینی و احمد خسروفر هم دیدار نهایی برای کسب مدال طلا در دیار نهایی به مصاف رقبای خود می روند.

برای تکواندو ایران تا کنون مهدی یوسفی، ناهید کیانی و مهدی اسحاقی سه نشان طلا، اکرم خدابنده، احمدمحمدی و سید حسین احسانی سه نشان نقره، طیبه پارسا، سودابه پورصادقی، علیرضا درویش پور، حسین قربان زاده و فاطمه مداحی  هم پنج نشان برنز کسب کردند. محمد دهقانی، حنانه همتی و پریسان جوادی هم از دور مسابقات حذف شده اند.

آخرین اخبار

به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
تو خبرها داشتیم که «جواد محجوب» از تیم ملی جودو هم تصمیم گرفته وارد دنیای MMA بشه. این تب و تابی که ظاهرا تو بخش دیگری از ملی پوشها هم افتاده به خودی خود اتفاق بدی نیست، اما به نظر می رسه بخشی از اون حاصل توهمی است که خصوصا در سالهای اخیر برخی از رسانه ها به اون دامن زده اند.
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
بسیاری از افراد علاقه دارند که ورزش را در برنامه روزانه خود قرار دهند اما غالبا بهانه‌هایی هم‌چون نداشتن فرصت برای ورزش کردن یا نداشتن انرژی لازم وجود دارند.
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
مبارز ایرانی حاضر در رشته رزمی MMA با بیان اینکه جواد محجوب جودوکار المپیکی ایران را برای حضور در این رشته تشویق کرده است گفت: ورزشکاران زیادی از جمله تعدادی از کشتی‌گیران و بوکسورهای ایرانی نیز قصد دارند وارد این رشته شوند.