www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 9551 ۲۱:۲۵ ۱۳۹۶/۰۲/۲۸

احمد محمدی به نشان نقره دست یافت/ مدال شصت و پنجم بدست آمد

تکواندوکار سنگین وزن تیم ملی کشورمان در دیدار نهایی مقابل نماینده کشور میزبان نتیجه را واگذار کرد و به نشان نقره بازیهای کشورهای اسلامی بسنده کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، احمد محمدی در دیدار نهایی وزن ۸۷- کیلوگرم به مصاف «رامین عزیزاف» از کشور آذربایجان رفت و در پایان سه راند مبارز ۱۶ بر۱۴ بازنده میدان را ترک کرد و به نشان نقره دست پیدا کرد. محمدی تا دو ثانیه به پایان پیروز این میدان بود که با حمله رقیب و اجرای تکنیک از سوی رقیب، بازنده میدان را ترک کرد.

محمد در رقابتهای امروز پس از یک دور استراحت، در مرحله یک‌چهارم نهایی ۲۱ بر ۷ «آدرین اسپلینگ» از گویان را شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله باید با نماینده ساحل عاج مبارزه می کرد که با انصراف این رقیب، به دیدار نهایی راه یافت. وی برای کسب مدال طلا «رامین عزیزاف» از کشور میزبان را پیش رو دارد.

تیم تکواندو ایران امروز ۵ نماینده در جدول مسابقات داشت که حنانه همتی در وزن ۶۲- کیلوگرم از دور مسابقات کنار رفت. مهدی یوسفی به نشان طلا دست یافت. احمد محمدی نقره گرفت و  ملیکا میرحسینی و احمد خسروفر هم دیدار نهایی برای کسب مدال طلا در دیار نهایی به مصاف رقبای خود می روند.

برای تکواندو ایران تا کنون مهدی یوسفی، ناهید کیانی و مهدی اسحاقی سه نشان طلا، اکرم خدابنده، احمدمحمدی و سید حسین احسانی سه نشان نقره، طیبه پارسا، سودابه پورصادقی، علیرضا درویش پور، حسین قربان زاده و فاطمه مداحی  هم پنج نشان برنز کسب کردند. محمد دهقانی، حنانه همتی و پریسان جوادی هم از دور مسابقات حذف شده اند.

آخرین اخبار

از ادعای فوت خسروی نژاد و سکوت اجباری آخوندزاده تا جودوی تمیز رودکی!
از ادعای فوت خسروی نژاد و سکوت اجباری آخوندزاده تا جودوی تمیز رودکی!
محمد درخشان، رئیس فدراسیون جودو از ابتدای دوران جدید ریاستش در فدراسیون تا به امروز، تغییراتی اساسی در مسئولیت ها ایجاد کرده است که این تغییرات، عملا با سکوت اهالی این رشته رزمی روبرو شده است. گویی اهالی جودو در حال مطالعه فصل جدید تغییرات کتاب جودو و نتیجه گیری پایانی این فصل هستند!
سه کمربند قهرمانی در UFC 214
سه کمربند قهرمانی در UFC 214
رویداد UFC 214 صحنه سه مبارزه مهم قهرمانی این سازمان است که تیتر اصلی آن نبرد بین کورمایر و جونز خواهد بود.