www.khabarrazmavar.ir

بازی‌های کشورهای اسلامی

شناسه خبر : 9505 ۱۴:۱۲ ۱۳۹۶/۰۲/۲۵

احمدی‌صفا به نیمه نهایی مسابقات بوکس رسید

ملی پوش سبک وزن بوکس ایران با پیروزی مقابل مشت‌زن کشور میزبان به مرحله نیمه نهایی رسید و مدال برنز خود را قطعی کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، امروز در چهارمین روز بازی‌های کشورهای اسلامی امید احمدی صفا در وزن ۴۹ کیلوگرم مقابل حسین اف بوکسور کشور میزبان قرار گرفت. امید بوکس ایران که پیش از این یکبار این بوکسور آذربایجانی را شکست داده بود، بار دیگر با انجام مبارزه ای بی‌نظیر این حریف پرادعا را به زانو در آورد و ضمن دبل کردن حسین اف با اقتدار به جمع چهار نفر برتر راه یافت.

احمدی صفا ضمن قطعی کردن مدال برنز خود شانس صعود به دیدار فینال را نیز دارد. او در مرحله نیمه نهایی با برنده دیدار عراق و قرقیزستان دیدار خواهد کرد.

اما در ادامه این رقابت‌ها از ساعاتی دیگر رضا مرادخانی در سنگین وزن مقابل حسین ایشایش از اردن قرار می گیرد.

آخرین اخبار

به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
تو خبرها داشتیم که «جواد محجوب» از تیم ملی جودو هم تصمیم گرفته وارد دنیای MMA بشه. این تب و تابی که ظاهرا تو بخش دیگری از ملی پوشها هم افتاده به خودی خود اتفاق بدی نیست، اما به نظر می رسه بخشی از اون حاصل توهمی است که خصوصا در سالهای اخیر برخی از رسانه ها به اون دامن زده اند.
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
بسیاری از افراد علاقه دارند که ورزش را در برنامه روزانه خود قرار دهند اما غالبا بهانه‌هایی هم‌چون نداشتن فرصت برای ورزش کردن یا نداشتن انرژی لازم وجود دارند.
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
مبارز ایرانی حاضر در رشته رزمی MMA با بیان اینکه جواد محجوب جودوکار المپیکی ایران را برای حضور در این رشته تشویق کرده است گفت: ورزشکاران زیادی از جمله تعدادی از کشتی‌گیران و بوکسورهای ایرانی نیز قصد دارند وارد این رشته شوند.