www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 11500 ۱۴:۳۹ ۱۳۹۶/۱۰/۲۶

احدی: مشکل بوکسورهای ایران با چند ماه تمرین حل نمی شود/ مبارزه روزبهانی در یک وزن بالاتر

سرمربی تیم ملی بوکس گفت: مشت زنان ما در رقابت های درون اردویی تمام تلاش خود را برای ارائه یک بازی قابل قبول انجام دادند اما مشکل اینجاست که عملکرد آنها با ۳ ماه یا ۶ ماه تمرین حل نمی شود و نیاز به زمان دارد.

اکبر احدی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری رزم آور ، درخصوص رقابت های درون اردویی تیم ملی بوکس اظهار کرد: از روزی که مسئولیت سرمربیگری تیم ملی را برعهده گرفتم، تنها با نفرات برتر مسابقات قهرمانی کشور اردو تشکیل داده بودیم و از اول هم اعلام شده بود که ۱۸ دی یک مسابقه درون اردویی برگزار خواهیم کرد تا کسانی که به هردلیلی با وجود صلاحیت بیرون مانده بودند به تمرینات اضافه شوند، ضمن اینکه یک غربالگری هم بین اردونشینان داشته باشیم.

وی در خصوص کیفیت رقابت های انتخابی درون اردویی گفت: متاسفانه سطح رقابت های خیلی بالا نبود، بوکسورهای ما همه آنچه را که در توان داشتند ارائه دادند و سعی کردند بهترین باشند. اما متاسفانه مشکل تیم ملی فعلی ، مشکلی نیست که با ۳ یا ۶ ماه تمرین حل شود ، باید در اردوهای قبلی روی تیم کار می شد و متاسفانه مشت زنان ما تا حدود زیادی از آمادگی ایده آل عقب مانده اند.

سبک وزن های آسیا بسیار قدرتمندند

سرمربی تیم ملی درباره عملکرد بوکسورهای سبک وزن که شنیده می شود آنچنان که باید، انتظارات را برآورده نکرده اند، اعلام کرد: بوکسورهای سبک وزن ما ضعیف نبودند اما حقیقت این است که در آسیا بوکسورهای توانمند و قدرتمندی در اوزان سبک هستند و همین کار را برای مشت زنان ایران سخت خواهد کرد و رسیدن به مدال مشکل می شود.

روزبهانی به یک وزن بالاتر آمده است

اکبر احدی در خصوص بازگشت احسان روزبهانی پس از مدت ها به تیم ملی بوکس گفت: روزبهانی از نظر فنی بسیار خوب کار کرد و تمریناتش را رها نکرده بود، به همین دلیل شرایط خوبی داشت و دو مبارزه قابل قبول ارائه داد، به نظر من یکی از مشکلاتی که احسان با آن روبه رو بود، این است که همیشه مجبور می شد مقدار زیادی از وزن خود را قبل از هر مسابقه کاهش دهد، اما اکنون او به یک وزن بالاتر آمده است و فکر می کنم ضعف های قبلش با این راهکار حل شود.

وی درباره مبارزات بوکسورهای اوزان مختلف خاطرنشان کرد: ما در اوزان ۶۴، ۷۵ و ۹۱ شاهد رقابت های جذابی بودیم، اما در سنگین وزن به دلیل غیبت ایمان رمضان زاده آن چنان که باید رقابت ها قابل قبول نبودند.

سرمربی تیم ملی بوکس دلیل غیبت رمضان پور را این طور توضیح داد: این بوکسور سنگین وزن به دلیل همزمانی مسابقات درون اردویی با امتحانات دانشگاهش از کادر فنی اجازه گرفته بود که در انتخابی مبارزه نکند، البته رمضان پور بوکسور خوب و خوش آتیه ای است و در رقابت های قهرمانی کشور به مقام قهرمانی رسیده است، به همین دلیل در اردوی تیم ملی همچنان در کنار ما خواهد بود.

اردوی مشترک بلغارستان ۱۶ بهمن برگزار می شود

احدی اذعان کرد: ما برای حضور در اردوی مشترک از بلغارستان دعوتنامه داشتیم، اگر اردوی مشترک با تیم ملی بلغارستان و چند کشور دیگر حتمی شود ۱۶ بهمن ماه راهی این کشور می‌شویم اما اگر اینطور نباشد، ۲۸ بهمن به تورنمنت تدارکاتی که در همین کشور مد نظر داریم اعزام می‌شویم.

وی درخصوص رقابت های بلغارستان اظهار داشت: تمامی تلاش ما این است که در تمامی اوزان بوکسور به این رقابت ها اعزام کنیم ، در پیکارهای بلغارستان بیشتر از ۲۰ کشور شرکت خواهند کرد. اردوهای تیم ملی بدون فاصله بعد از رقابتهای انتخابی درون اردویی دوباره از سر گرفته شده است و در تلاشیم تا مشت زنان تیم ایران را به شرایط ایده آل نزدیک کنیم، حضور در مسابقات تدارکاتی کمک زیادی به ملی پوشان خواهد کرد.

ثوری ، با انگیزه کارش را آغاز کرده است

سرمربی تیم ملی بوکس در پاسخ به این سوال که آیا امیدوار است که رئیس جدید فدراسیون بتواند به شرایط فعلی بوکس کمک کند، گفت: حسین ثوری بسیار جوان است، او از همین خانواده است و به خوبی از مشکلات بوکس خبر دارد و با انگیزه کارش را آغاز کرده است امیدواریم بتواند مشکلاتی که بر سر راهش وجود دارد را به خوبی اداره کند، البته خانواده بوکس هم باید به او در این راه پرفراز و نشیب کمک کند تا هم ثوری در مسئولیتی که بر عهده گرفته است موفق باشد و هم بوکس ایران روزهای روشنی را در آینده ببیند .

انتهای پیام/

آخرین اخبار

بازگشت با شکست !
بازگشت با شکست !
ولاسکوئز در راند اول مبارزه با انگانو با ناک اوت شکست را پذیرا شد.