www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 12717 ۱۸:۴۲ ۱۳۹۷/۰۶/۰۷

احدی: شرمنده‌ام که بوکس مدال نگرفت/ اگر مشکلی بوده از ضعف من است

سرمربی تیم ملی بوکس ایران گفت: بوکسورهای ما در بازی های آسیایی از نظر فنی بالاتر از سطح خود ظاهر شدند ولی شرمنده ام که مدال نگرفتیم.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، اکبر احدی درباره شکست شاهین موسوی در بوکس بازی های آسیایی و حذف تمام نمایندگان ایران گفت: امروز هم موسوی با قهرمان جهان بازی کرد و عملکرد قابل قبولی داشت. حریفازبکستانی شاهین را با تجربه خودش شکست داد و از نظر فنی از بوکسور ما برتر نبود.

وی افزود: شاهین موسوی تمام سعی و تلاشش را مثل دو بوکسور دیگر ما کرد. بضاعت ما همین است. بوکسورهای ما دراین چند ماه تا جایی که توانستند هم از نظر فنی و هم بدنی پیشرفت کردند ولی زمان کمی داشتیم. امیدوارم تا زمان کسب سهمیه المپیک به سطح ایده آل برسند.

سرمربی تیم ملی بوکس درباره عملکرد سه نماینده ایران در بازی های آسیایی گفت: ما دراوزان بالا مدال داشتیم که از این دوره از بازی های آسیایی اوزان سنگین حذف شده است. شرمنده ام که نتوانستیم مدال بگیریم ولی از نظر فنی و غیرت، بوکسورهای ما فراتر از خودشان بودند. اگر هم ضعفی بوده، ضعف بنده بوده است.

آخرین اخبار

نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
قسمت ۷۶ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ بررسی مبارزات مهم دو رویداد گلوری ۵۸ و ۵۹ در قاب مجله تصویری رزم آور
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
حبیب یا کانر؟ تنها چند ساعت تا بزرگترین مبارزه تاریخ UFC ! چه کسی برنده این نبرد خواهد شد؟ از همینجا و اینستاگرام رزم آور به صورت لایو ببینید!
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
قسمت ۷۵ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ تالوی بانوان ایران با حضور زهرا کیانی دگرگون شد، بانویی که طلسم بی مدالی را شکست و کلکسیونی از اولین ها را در کارنامه ورزشی خود جای داد. / کلیپ انگیزشی - تایم: ۱۳٫۱۹ / آموزش دفاع شخصی - تایم: ۲۵٫۴۴