www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 12717 ۱۸:۴۲ ۱۳۹۷/۰۶/۰۷

احدی: شرمنده‌ام که بوکس مدال نگرفت/ اگر مشکلی بوده از ضعف من است

سرمربی تیم ملی بوکس ایران گفت: بوکسورهای ما در بازی های آسیایی از نظر فنی بالاتر از سطح خود ظاهر شدند ولی شرمنده ام که مدال نگرفتیم.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، اکبر احدی درباره شکست شاهین موسوی در بوکس بازی های آسیایی و حذف تمام نمایندگان ایران گفت: امروز هم موسوی با قهرمان جهان بازی کرد و عملکرد قابل قبولی داشت. حریفازبکستانی شاهین را با تجربه خودش شکست داد و از نظر فنی از بوکسور ما برتر نبود.

وی افزود: شاهین موسوی تمام سعی و تلاشش را مثل دو بوکسور دیگر ما کرد. بضاعت ما همین است. بوکسورهای ما دراین چند ماه تا جایی که توانستند هم از نظر فنی و هم بدنی پیشرفت کردند ولی زمان کمی داشتیم. امیدوارم تا زمان کسب سهمیه المپیک به سطح ایده آل برسند.

سرمربی تیم ملی بوکس درباره عملکرد سه نماینده ایران در بازی های آسیایی گفت: ما دراوزان بالا مدال داشتیم که از این دوره از بازی های آسیایی اوزان سنگین حذف شده است. شرمنده ام که نتوانستیم مدال بگیریم ولی از نظر فنی و غیرت، بوکسورهای ما فراتر از خودشان بودند. اگر هم ضعفی بوده، ضعف بنده بوده است.

آخرین اخبار

بوکس و پدیده ای جدید به نام منتقدان نوظهور!
بوکس و پدیده ای جدید به نام منتقدان نوظهور!
روزی که نزدیک به سه دهه استیلای آدم های همیشگی و تفکرات نخ نما شده آنها در مرکز فرماندهی بوکس ایران پایان یافت و یک مدیر جوان سکان ریاست یکی از پرحاشیه ترین و البته مظلوم ترین فدراسیون ها را برعهده گرفت، بارقه های امید در دل اهالی بوکس مملکت زنده شد و برای اولین بار پس از سه دهه، شاهد جوانگرایی و پوست اندازی در بدنه بوکس کشور بودیم.
کمره ای: خیلی راحت زحمات چنین ماهه ام را بر باد دادند/ رئیس کمیته داوران در داوری ها اعمال نفوذ می کرد!
کمره ای: خیلی راحت زحمات چنین ماهه ام را بر باد دادند/ رئیس کمیته داوران در داوری ها اعمال نفوذ می کرد!
دارنده مدال برنز مسابقات موی تای ایندورگیمز ترکمنستان ۲۰۱۷ گفت: به دلیل قضاوت ضعیف داوران در رقابت های کشوری اخیر، زحمات چندین ماهه ام بر باد رفت و از رسیدن به تیم ملی بازماندم.