www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 1295 ۱۴:۰۶ ۱۳۹۳/۱۱/۱۹

احتمال‌ برگزاری جایزه‌ بزرگ در ایران؛ ناطق‌نوری عضو کمیسیون جوانان فدراسیون جهانی بوکس شد

رئیس فدراسیون بوکس ایران همچنین دیدارهایی با روسای فدراسیون های سایر کشورها داشت و خواستار برگزاری اردوهای مشترک بین بوکسورهای این کشورها و ورزشکاران کشورمان شد. رئیس فدراسیون بوکس ایران عضو کمیسیون جوانان فدراسیون جهانی بوکس انتخاب شد. به گزارش خبرنگار “رزم نیوز”، احمد ناطق نوری که به همراه همایون اردلان مسئول کمیته بین‌الملل فدراسیون […]

رئیس فدراسیون بوکس ایران همچنین دیدارهایی با روسای فدراسیون های سایر کشورها داشت و خواستار برگزاری اردوهای مشترک بین بوکسورهای این کشورها و ورزشکاران کشورمان شد.

رئیس فدراسیون بوکس ایران عضو کمیسیون جوانان فدراسیون جهانی بوکس انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار “رزم نیوز”، احمد ناطق نوری که به همراه همایون اردلان مسئول کمیته بین‌الملل فدراسیون بوکس کشورمان برای حضور در اجلاس کمیسیون های فدراسیون جهانی بوکس(آیبا) هفته گذشته عازم لوزان سوئیس شده بود، پیشنهاد میزبانی رقابت‌های بوکس WSP در ایران را ارائه داد که با موافقت اکثریت اعضاء مواجه و مقرر شد به زودی این مسابقات در کشورمان برگزار شود.

در این نشست و از سوی “چینگ کو وو” رئیس تایوانی فدراسیون جهانی بوکس، ناطق نوری به عنوان عضو کمیسیون جوانان آیبا معرفی شد.

آخرین اخبار

فواید عرق کردن هنگام ورزش
فواید عرق کردن هنگام ورزش
بسیای از افراد در زمان ورزش کردن در باشگاه عرق می‌کنند و از این مساله احساس ناراحتی می‌کنند. با این حال عرق کردن در باشگاه فواید قابل توجهی دارد.