www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 9698 ۱۱:۲۶ ۱۳۹۶/۰۳/۲۱

اتهام آزار جنسی به مربی و ورزشکار مشهور جهان

پرافتخارترین تکواندوکار در تاریخ رقابتهای قهرمانی جهان با اتهام آزار جنسی مواجه شده و احتمال دارد به همین دلیل حضور در رقابت‌های جهانی را از دست بدهد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، «استیون لوپز» تکواندوکار ۳۹ ساله آمریکایی که سابقه هشت دوره حضور در رقابتهای جهانی و کسب ۵ طلای جهان را در کارنامه دارد، در آستانه آغاز بیست و سومین دوره رقابتهای قهرمانی جهان با اتهام آزار جنسی برخی اعضای تیم تکواندو بانوان از سوی پلیس تحت پیگرد قرار گرفت.

البته در این اتهام «جان لوپز» برادر و مربی اصلی وی نیز شریک است و فدراسیون جهانی تکواندو نیز به محض اطلاع از این موضوع ورود کرده و بازرسان خود را را برای بررسی به آمریکا رهسپار کرده است.

در همین رابطه «حسین رفعتی» دبیرکل فدراسیون جهانی به سایت «mastkd» گفت: این اتهام بسیار جدی بوده و بلافاصله مورد رسیدگی قرار گرفته است که در صورت اثبات تصمیم گیری خواهد شد. هدف  و اولویت اصلی و ما در فدراسیون جهانی رفاه ورزشکاران است.

البته وی تاکید کرده که هنوز چیزی اثبات نشده است و تحقیقات ادامه دارد. طبق اعلام رفعتی، فدراسیون جهانی در حال جمع آوری اطلاعات لازم است و فدراسیون تکواندو آمریکا باید پاسخگو باشد.

با این وجود به نظر می رسد حضور لوپز در رقابتهای جهانی پیش رو در هاله ای ابهام قراردارد و احتمال آنکه وی بعد از این جریان از دنیای قهرمانی کناره گیری کند بسیار زیاد است.

آخرین اخبار

کرافورد تاریخ ساز شد!
کرافورد تاریخ ساز شد!
تِرِنس کرافورد با پیروزی قاطع بر جولیوس ایندونگو تاریخ سازی بزرگی در دنیای بوکس رقم زد.
دلمان سوخت؛ MMA فرزند ناخوانده ورزش
دلمان سوخت؛ MMA فرزند ناخوانده ورزش
بعد از اعلام ممنوعیت هرگونه مسابقه ، اعزام ، تشکیل تیم و ... در رابطه با MMA از سوی وزارت ورزش ، گروهی از بیکاران و شرخران و اجیرشدگان دنیای مجازی با هدفی مشخص و با خط گیری به صفحات مجازی رزم آور آمده و هر آنچه که شایسته هیچ رسانه ای نیست را به زبان آوردند.
سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
قسمت ۳۷ مجله تصویری رزم آور - گفتگوی جذاب با فاطمه اکرمی معروف به دختر پرنده، نخستین ورزشکار رشته سقوط آزاد در ایران - و داستان سبکهای آزاد کاراته (کیوکوشین)