www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 14344 ۱۲:۱۴ ۱۳۹۸/۰۱/۲۴

ابهام در اعزام کاراته ایران به قهرمانی آسیا/ احتمال کناره‌گیری سرمربی!

در حالی که سرمربی تیم‌های ملی کاراته جوانان و امید ایران از بی‌توجهی مسئولان فدراسیون و وزارت ورزش گلایه‌مند است، هنوز اعزام این تیم به رقابت‌های قهرمانی آسیا در فاصله ۱۳ روز مانده تا آغاز این رقابت‌ها مشخص نیست.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، شرایط تیم ملی کاراته جوانان و امید ایران برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا در میان بی توجهی مسئولان مساعد نیست و در فاصله ۹ روز مانده تا اعزام تیم به مالزی هنوز وضعیت حضور نمایندگان ایران در این رقابت‌ها مشخص نیست!

مهران بهنام‌فر سرمربی موفق تیم‌های ملی کاراته جوانان و امید ایران که طی ۳ سال اخیر در تمامی رویدادهای آسیایی، جهانی و المپیک با نمایشی درخشان موفق به کسب عنوان قهرمانی شده، حال به جای اینکه تمامی تمرکز خود را معطوف امور فنی کند مجبور است شخصاً پیگیر اعزام شاگردانش به رقابت‌های قهرمانی آسیا در مالزی شود!

بهنام‌فر، طی ماه‌های اخیر بدون کوچک‌ترین هزینه برای فدراسیون کاراته، اردوهای تیم ملی را در قزوین، مازندران، ارومیه و البرز با حمایت هیأت‌های استانی برگزار کرده، شدیداً از بی‌توجهی مسئولان فدراسیون کاراته و وزارت ورزش نسبت به این تیم علی‌رغم کسب تمامی موفقیت‌های ممکن در رقابت‌های آسیایی، جهانی و المپیک و کسب عناوین قهرمانی شدیداً دلخور است تا جایی که به گفته‌ی خودش احتمال کناره‌گیری وی از سرمربیگری تیم ملی نیز دور از ذهن نیست.

بهنام‌فر که در میان بی‌توجهی کامل تیم خود را آماده حضور در این رویداد کرده، امروز (شنبه) نیز برای پیگیری اعزام شاگردانش به رقابت‌های قهرمانی آسیا به فدراسیون رفت اما جواب قانع کننده‌ای نشنید و مسئولان فدراسیون اعلام کردند شورای برون مرزی هنوز موافقت خود را با این اعزام اعلام نکرده است.

مسابقات قهرمانی آسیا نوجوانان، جوانان و زیر ۲۱ سال ۶ تا ۸ اردیبهشت ماه در کوتاکینبالا مالزی برگزار می‌شود.

آخرین اخبار

چالش علی اکبری فرصتی برای رزمی است / چند سطر برای شاگردان بروس لی و قهرمانان دنیا
چالش علی اکبری فرصتی برای رزمی است / چند سطر برای شاگردان بروس لی و قهرمانان دنیا
سال ها پیش یکی از کارشناسان خبره دنیای پرورش اندام با کنایه نسبت به اوضاع به هم ریخته و نا بسامان این ورزش در کشورمان جمله ای را به کار می برد که بسیار با مسما بود. این کارشناس می گفت: پرورش اندام ایران پدران زیادی دارد اما مادر ندارد!
محرومیت برای پسر بد!
محرومیت برای پسر بد!
با مثبت اعلام شدن تست دوپینگ بدر هاری ، فایتر مراکشی تا ماه دسامبر ۲۰۱۹ دور از رینگ خواهد بود.