www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 8336 ۲۱:۳۶ ۱۳۹۵/۰۹/۱۲

آلدو: تقصیر من نیست که کانر بزدل است!

قهرمان موقت دسته پر وزن UFC پس از ارتقا به قهرمانی این دسته کانر مک گرگور را ترسو خطاب کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، پس از اطلاعیه UFC مبنی بر واگذار شدن کمربند قهرمانی دسته پَر وزن توسط مک گرگور حال صورت زخمی دنیای قفس در مصاحبه ای در این باره سخن گفت.
ژوزه آلدو: “می دانستم این اتفاق می افتد ، من همیشه قهرمان بودم. در آن مبارزه (در برابر کانر مک گرگور) هم بر اثر یک اتفاق شکست خوردم. می دانم که در یک مبارزه تکراری می توانستم او را مغلوب کنم. می دانستم که دوباره قهرمان می شوم. تقصیر من نیست که او یک بزدل است. او هیچگاه یک قهرمان نبوده.من در این دسته نمی بازم.به هیچ کسی”.
آلدو در ادامه گفتگو درباره مبارزه آینده خود سخن گفت.
“من برای مواجه شدن با هر کسی (پتیس یا هالووی) که پیروز شود آماده خواهم شد.البته پتیس نام بزرگتری است.او یک بار قهرمان بوده و مبارزه با او نبرد بزرگتری خواهد بود.اگر هالووی هم پیروز شود هم خوب است چون من در هر صورت او را شکست می دهم”.
اکنون که وضعیت آلدو از بلاتکلیفی خارج شده به زودی شاهد حضور او در هشت ضلعی UFC خواهیم بود.هر چند تمایل این برزیلی برای مبارزه انتقامی با مک گرگور بود ولی بازگشت دوباره او به قفس برای هوادارانش بسیار خوشایند خواهد بود.شاید در آینده مبارزه پرکینه او در برابر بدنام ایرلندی محقق شود.کسی چه می داند؟!

آخرین اخبار

از ادعای فوت خسروی نژاد و سکوت اجباری آخوندزاده تا جودوی تمیز رودکی!
از ادعای فوت خسروی نژاد و سکوت اجباری آخوندزاده تا جودوی تمیز رودکی!
محمد درخشان، رئیس فدراسیون جودو از ابتدای دوران جدید ریاستش در فدراسیون تا به امروز، تغییراتی اساسی در مسئولیت ها ایجاد کرده است که این تغییرات، عملا با سکوت اهالی این رشته رزمی روبرو شده است. گویی اهالی جودو در حال مطالعه فصل جدید تغییرات کتاب جودو و نتیجه گیری پایانی این فصل هستند!
سه کمربند قهرمانی در UFC 214
سه کمربند قهرمانی در UFC 214
رویداد UFC 214 صحنه سه مبارزه مهم قهرمانی این سازمان است که تیتر اصلی آن نبرد بین کورمایر و جونز خواهد بود.