www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 1674 ۱۹:۲۰ ۱۳۹۳/۱۲/۲۱

آغاز مسابقه‌های ووشوی قهرمانی کشور

مسابقه‌های ووشوی قهرمانی بزرگسالان کشور در بخش مردان در استان هرمزگان آغاز شد. به گزارش “رزم نیوز” ، این دوره از رقابت‌ها با عنوان جام شهدای خلیج فارس با حضور 34 تیم از 32 استان در بندرعباس آغاز شد. در ابتدا دکتر مهدی علی‌نژاد رییس فدراسیون ووشو ضمن تقدیر و تشکر از همه مسئولان استانی […]

مسابقه‌های ووشوی قهرمانی بزرگسالان کشور در بخش مردان در استان هرمزگان آغاز شد.

به گزارش “رزم نیوز” ، این دوره از رقابت‌ها با عنوان جام شهدای خلیج فارس با حضور 34 تیم از 32 استان در بندرعباس آغاز شد. در ابتدا دکتر مهدی علی‌نژاد رییس فدراسیون ووشو ضمن تقدیر و تشکر از همه مسئولان استانی گفت: جا دارد از اعضای مجمع فدراسیون به خاطر رای صددرصدی به من و انتخابم به عنوان رییس فدراسیون برای چهار سال دیگر تشکر کنم.

وی افزود: این رای صددرصدی نشان دهنده اتحاد و همدلی خانواده ووشو است. ما یک خانواده هستیم و باید در کنار هم کار کنیم. از همه می‌خواهم که احترام پیشکسوتان را حفظ کنند.

در ادامه مراسم نیز غلامعلی دانشور مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان، منصور آرامی نماینده بندرعباس و اکرمی معاون سیاسی-امنیتی استانداری سخنرانی کردند.

نکته جالب در مراسم افتتاحیه، خوانندگی رضا صادقی خواننده موسیقی پاپ ایران در زادگاه خودش بود که مورد استقبال تماشاگران قرار گرفت.

آخرین اخبار

به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
تو خبرها داشتیم که «جواد محجوب» از تیم ملی جودو هم تصمیم گرفته وارد دنیای MMA بشه. این تب و تابی که ظاهرا تو بخش دیگری از ملی پوشها هم افتاده به خودی خود اتفاق بدی نیست، اما به نظر می رسه بخشی از اون حاصل توهمی است که خصوصا در سالهای اخیر برخی از رسانه ها به اون دامن زده اند.
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
بسیاری از افراد علاقه دارند که ورزش را در برنامه روزانه خود قرار دهند اما غالبا بهانه‌هایی هم‌چون نداشتن فرصت برای ورزش کردن یا نداشتن انرژی لازم وجود دارند.
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
مبارز ایرانی حاضر در رشته رزمی MMA با بیان اینکه جواد محجوب جودوکار المپیکی ایران را برای حضور در این رشته تشویق کرده است گفت: ورزشکاران زیادی از جمله تعدادی از کشتی‌گیران و بوکسورهای ایرانی نیز قصد دارند وارد این رشته شوند.