www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 1674 ۱۹:۲۰ ۱۳۹۳/۱۲/۲۱

آغاز مسابقه‌های ووشوی قهرمانی کشور

مسابقه‌های ووشوی قهرمانی بزرگسالان کشور در بخش مردان در استان هرمزگان آغاز شد. به گزارش “رزم نیوز” ، این دوره از رقابت‌ها با عنوان جام شهدای خلیج فارس با حضور 34 تیم از 32 استان در بندرعباس آغاز شد. در ابتدا دکتر مهدی علی‌نژاد رییس فدراسیون ووشو ضمن تقدیر و تشکر از همه مسئولان استانی […]

مسابقه‌های ووشوی قهرمانی بزرگسالان کشور در بخش مردان در استان هرمزگان آغاز شد.

به گزارش “رزم نیوز” ، این دوره از رقابت‌ها با عنوان جام شهدای خلیج فارس با حضور 34 تیم از 32 استان در بندرعباس آغاز شد. در ابتدا دکتر مهدی علی‌نژاد رییس فدراسیون ووشو ضمن تقدیر و تشکر از همه مسئولان استانی گفت: جا دارد از اعضای مجمع فدراسیون به خاطر رای صددرصدی به من و انتخابم به عنوان رییس فدراسیون برای چهار سال دیگر تشکر کنم.

وی افزود: این رای صددرصدی نشان دهنده اتحاد و همدلی خانواده ووشو است. ما یک خانواده هستیم و باید در کنار هم کار کنیم. از همه می‌خواهم که احترام پیشکسوتان را حفظ کنند.

در ادامه مراسم نیز غلامعلی دانشور مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان، منصور آرامی نماینده بندرعباس و اکرمی معاون سیاسی-امنیتی استانداری سخنرانی کردند.

نکته جالب در مراسم افتتاحیه، خوانندگی رضا صادقی خواننده موسیقی پاپ ایران در زادگاه خودش بود که مورد استقبال تماشاگران قرار گرفت.

آخرین اخبار

از ادعای فوت خسروی نژاد و سکوت اجباری آخوندزاده تا جودوی تمیز رودکی!
از ادعای فوت خسروی نژاد و سکوت اجباری آخوندزاده تا جودوی تمیز رودکی!
محمد درخشان، رئیس فدراسیون جودو از ابتدای دوران جدید ریاستش در فدراسیون تا به امروز، تغییراتی اساسی در مسئولیت ها ایجاد کرده است که این تغییرات، عملا با سکوت اهالی این رشته رزمی روبرو شده است. گویی اهالی جودو در حال مطالعه فصل جدید تغییرات کتاب جودو و نتیجه گیری پایانی این فصل هستند!
سه کمربند قهرمانی در UFC 214
سه کمربند قهرمانی در UFC 214
رویداد UFC 214 صحنه سه مبارزه مهم قهرمانی این سازمان است که تیتر اصلی آن نبرد بین کورمایر و جونز خواهد بود.