www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 11858 ۱۹:۲۴ ۱۳۹۶/۱۲/۱۶

آغاز جنگ روانی توسط حریف علی اکبری

اسمولدارف: “فکر نمی کنم از علی اکبری تست دوپینگ گرفته شود”.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، امیر علی اکبری ۴ فروردین ۹۷ در اولین تجربه حضورش در قفس ACB به مصاف حریفی از استونی به نام دنیس اسمولدارف خواهد رفت. امیر تمرینات سخت و فشرده ای را پشت سر گذاشته و چند هفته ای هم در سوئد بود و همراه رضا مددی و تیم آل استار در کنار فایترهای مطرحی چون: الکساندر گوستافسون و جیمی مانوا به تمرین پرداخته و خود را برای مبارزه آماده می کرد و هم اکنون تمریناتش را در ایران پیگیری می کند.

اما حریف استونیایی امیر در اظهار نظری تحریک آمیز درباره علی اکبری گفت: “در این ورزش تست دوپینگ از فایترها گرفته می شود اما درباره علی اکبری گمان نمی کنم این اتفاق رخ دهد”.

امیر هم این اظهارات اسمولدارف را فقط در حد جنگ روانی دانست و گفت حاضر است در هر کجا که بخواهند تست دوپینگ بدهد.

علی اکبری در ادامه افزود:” چون مبارزه در ایام نوروز است می خواهم با یک پیروزی عیدی خوبی به هواداران و مردم ایران بدهم”.

آخرین اخبار

امیر علی اکبری و اولین چالش در قفس ACB
امیر علی اکبری و اولین چالش در قفس ACB
قسمت ۵۸ مجله تصویری رزم آور ؛ آخرین گفتگوی امیر علی اکبری که ۴ فروردین ۹۷ در اولین تجربه حضورش در قفس ACB به مصاف حریفی از استونی به نام دنیس اسمولدارف خواهد رفت. امیر تمرینات سخت و فشرده ای را پشت سر گذاشته وچند هفته ای هم در سوئد بود و همراه رضا مددی و تیم آل استار در کنار فایترهای مطرحی چون: الکساندر گوستافسون و جیمی مانوا به تمرین پرداخته وخود را برای مبارزه آماده می کند.
صفر تا سکو با نابغه جهانی کاراته
صفر تا سکو با نابغه جهانی کاراته
قسمت ۵۷ مجله تصویری رزم آور ؛ گفتگو با امیر مهدی زاده نابغه جهانی کاراته از شروع کاراته تا ازدواج و قهرمانی جهان و پشت پرده های رزمی