www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 314 ۱۵:۴۴ ۱۳۹۳/۰۸/۲۶

آرین خو پس از انتخاب به عنوان مدیر تیم های ملی کاراته: وظیفه سنگینی را برعهده گرفتم

مدیر جدید تیم های ملی کاراته گفت: با توجه به حواشی و مسائل مختلفی که اخیرا در تیم ملی به وقوع پیوسته، وظیفه سنگینی را برعهده گرفتم. رئیس فدراسیون کاراته در حکمی محمد آرین خو را به سمت مدیر تیم های ملی کاراته منصوب کرد. به گزارش خبرنگار رزم نیوز، آرین خو در خصوص مسئولیت […]

مدیر جدید تیم های ملی کاراته گفت: با توجه به حواشی و مسائل مختلفی که اخیرا در تیم ملی به وقوع پیوسته، وظیفه سنگینی را برعهده گرفتم.

رئیس فدراسیون کاراته در حکمی محمد آرین خو را به سمت مدیر تیم های ملی کاراته منصوب کرد.

به گزارش خبرنگار رزم نیوز، آرین خو در خصوص مسئولیت جدید خود اظهار داشت: همین الان در فدراسیون هستم و حکمم را از رئیس فدراسیون گرفتم. با توجه به مشکلات اخیر و حاوشی که برای تیم ملی به وجود آمده، کار سختی در پیش دارم که امیدوارم با کمک تمامی خانواده کاراته بتوانیم وضعیت تیم ملی را سر و سامان بدهیم.

آخرین اخبار

رمزگشایی از ویدیوی رزمی کار شیرازی ناراضی!
رمزگشایی از ویدیوی رزمی کار شیرازی ناراضی!
مدتیست ویدیویی در فضای مجازی دست به دست می چرخد که در این ویدیو "پاشا (محمد هادی) رفیعی از ورزشکاران رزمی، ضمن انتقاد از مسئولان هیات ورزشهای رزمی فارس ادعا کرده که به دستور آنها، وی را از ورود به هر باشگاهی محروم کرده اند و به او اجازه تمرین در باشگاه ها را نمی دهند. به همین دلیل وی مدت یک ماه است که در پارک تمرین می کند.