www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 7032 ۰۹:۵۰ ۱۳۹۵/۰۵/۳۱

آذربایجان و چین طلا گرفتند/ مهماندوست باز هم درخشید

دو طلای روز پایانی رقابت‌های تکواندو در حالی به نمایندگان چین و آذربایجان رسید که رضا مهماندوست با تیمی غیر از ایران در بازی‌های المپیک درخشید.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، در روز پایانی رقابتهای تکواندو بازیهای المپیک، تکواندوکاران اوزان سنگین به مصاف رقبای خود رفتند که دو مدال طلا به نمایندگانی از چین و آذربایجان رسید.

در وزن ۸۰+ کیلوگرم مردان و جایی که که سجاد مردانی بعد از پیروزی مقابل نماینده تونگا، به تکواندوکاری از بریتانیا نتیجه را واگذار کرده واز دور رقابتها کنار رفته بود، در نهایت «رادیک عیسی اف» از آذربایجان به مدال طلا دست یافت. «یوسف عبدالرزاق» از نیجریه در جای دوم ایستاد و نقره گرفت. مدال برنز مشترک هم به «مایکون» از برزیل و «دونگ مین چا» از کره جنوبی رسید.

در بخش زنان و در وزن ۶۷+ کیلوگرم ژانگ از چین به مدال طلا دست پیدا کرد. «ماریه اسپینوزا» از مکزیک نقره گرفت و مدال برنز مشترک هم به «والکدن باینکا» از بریتانیا و «گالوای جاکیه» از آمریکا تعلق گرفت.

رضا مهماندوست برای دومین بار بازیهای المپیک را با تیمی غیر از ایران تجربه کرد. وی که سال ۲۰۰۴ با تیم ملی چین تایپه درخشیده بود، در این دوره هم با هدایت تیم تکواندو آذربایجان و حضور میلاد بیگی در تیم خود موفق به کسب یک طلا و دو برنز و عنوان چهارمی مسابقات شد.

آخرین اخبار

ماموریت انجام شد!
ماموریت انجام شد!
واسیل لوماچنکو با غلبه بر خوزه پِدرازا عنوان قهرمانی WBO سبک وزن را به عناوین قهرمانی خود اضافه کرد.
اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن!
اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن!
کلیپ انگیزشی ؛ کاری متفاوت از مجله تصویری رزم آور // اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن. نگو فقط همین یک بار - بی اراده بودن خودت رو قبول نکن. انتخاب راه ساده رو ول کن. سراغ چیزایی که برای سلامتیت مضر هستند نرو - سراغ افکار مخربی که میگی توی ذهنت میاد نرو - تموم کن!