www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 7032 ۰۹:۵۰ ۱۳۹۵/۰۵/۳۱

آذربایجان و چین طلا گرفتند/ مهماندوست باز هم درخشید

دو طلای روز پایانی رقابت‌های تکواندو در حالی به نمایندگان چین و آذربایجان رسید که رضا مهماندوست با تیمی غیر از ایران در بازی‌های المپیک درخشید.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، در روز پایانی رقابتهای تکواندو بازیهای المپیک، تکواندوکاران اوزان سنگین به مصاف رقبای خود رفتند که دو مدال طلا به نمایندگانی از چین و آذربایجان رسید.

در وزن ۸۰+ کیلوگرم مردان و جایی که که سجاد مردانی بعد از پیروزی مقابل نماینده تونگا، به تکواندوکاری از بریتانیا نتیجه را واگذار کرده واز دور رقابتها کنار رفته بود، در نهایت «رادیک عیسی اف» از آذربایجان به مدال طلا دست یافت. «یوسف عبدالرزاق» از نیجریه در جای دوم ایستاد و نقره گرفت. مدال برنز مشترک هم به «مایکون» از برزیل و «دونگ مین چا» از کره جنوبی رسید.

در بخش زنان و در وزن ۶۷+ کیلوگرم ژانگ از چین به مدال طلا دست پیدا کرد. «ماریه اسپینوزا» از مکزیک نقره گرفت و مدال برنز مشترک هم به «والکدن باینکا» از بریتانیا و «گالوای جاکیه» از آمریکا تعلق گرفت.

رضا مهماندوست برای دومین بار بازیهای المپیک را با تیمی غیر از ایران تجربه کرد. وی که سال ۲۰۰۴ با تیم ملی چین تایپه درخشیده بود، در این دوره هم با هدایت تیم تکواندو آذربایجان و حضور میلاد بیگی در تیم خود موفق به کسب یک طلا و دو برنز و عنوان چهارمی مسابقات شد.

آخرین اخبار

نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
قسمت ۷۶ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ بررسی مبارزات مهم دو رویداد گلوری ۵۸ و ۵۹ در قاب مجله تصویری رزم آور
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
حبیب یا کانر؟ تنها چند ساعت تا بزرگترین مبارزه تاریخ UFC ! چه کسی برنده این نبرد خواهد شد؟ از همینجا و اینستاگرام رزم آور به صورت لایو ببینید!
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
قسمت ۷۵ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ تالوی بانوان ایران با حضور زهرا کیانی دگرگون شد، بانویی که طلسم بی مدالی را شکست و کلکسیونی از اولین ها را در کارنامه ورزشی خود جای داد. / کلیپ انگیزشی - تایم: ۱۳٫۱۹ / آموزش دفاع شخصی - تایم: ۲۵٫۴۴